Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Kinkiety » Kinkiet Blythe – 3 źródła światła
Kinkiet Blythe – 3 źródła światła
1375 zł
| Waga | 3,4 kg |
|---|---|
| Wysokość (cm) | 22.3 |
| Szerokość (cm) | 63.2 |
| Głębokość (cm) | 13.8 |
| Wykończenie | Polerowany chrom |
| Klasa energetyczna | A++ – A |
| Napięcie | 220-240 V |
| Temperatura barwowa LED | 3000 K |
| Ilość lumenów | 320 Lm |
| Oprawka | G9 |
| Maksymalna moc | 3.5 W |
| Materiał wykonania | Stal, Szkło |
| Wymiary opakowania | 60 x 35 x 22 cm |
| Klasa IP | IP44 |
Na stanie
SKU:
HK-BLYTHE3-BATH
Opis
Kinkiety łazienkowe z kolekcji Blythe charakteryzują się wyrafinowaniem i elegancją. Utrzymane w style przejściowym świetnie sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach. Seria ta dostępna jest w dwóch rozmiarach. Wszystkie lampy łazienkowe firmy Elstead posiadają stopień ochrony IP44, ale wciąż mogą być używane w innych pomieszczeniach mieszkalnych.
