Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy łazienkowe » Plafon Hadley – 3 źródła światła -Chrom
Plafon Hadley – 3 źródła światła -Chrom
1230 zł
| Waga | 3,5 kg |
|---|---|
| Wysokość | 14cm |
| Średnica | 35,6 cm |
| Wykończenie | Chrom |
| Klasa energetyczna | A++ – E |
| Napięcie | 220-240 V |
| Oprawka | E27 |
| Maksymalna moc | 40 W |
| Materiał wykonania | Trawione szkło opalowe, Stal miękka |
| Wymiary opakowania | 20 x 41 x 41 cm |
Na stanie
SKU:
HK-HADLEY-F-CM
Opis
Kolekcja plafonów Hadley utrzymana jest w stylu retro. Dostępne są cztery warianty wykończenia — antyczny nikiel, szczotkowany brąz, chrom oraz olejowany brąz Seria ta posiada także dodatkowy wariant w polerowanym chromie, który posiada IP44, dzięki czemu można go zainstalować w łazience.
