Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Plafony » Półplafon Chance – 2 źródła światła – Stary mosiądz
Półplafon Chance – 2 źródła światła – Stary mosiądz
1975 zł
| Waga | 3,16 kg |
|---|---|
| Wysokość | 25,5cm |
| Średnica | 36cm |
| Wykończenie | Stary mosiądz |
| Napięcie | 220-240 V |
| Oprawka | E27 |
| Maksymalna moc | 60W |
| Materiał wykonania | Stal, Trawione szkło opalowe |
| Wymiary opakowania | 42 x 39 x 25 |
Na stanie
SKU:
QN-CHANCE-SF-S-HB
Opis
Półplafon z kolekcji Chance charakteryzuje się ponadczasową formą. Przemyślane detale, takie jak dekoracyjne nity wzdłuż dolnej i górnej krawędzi ramy z pewnością przykują uwagę. Ciekawostką jest, że odpowiedzialni za powstanie tej oprawy amerykańscy projektanci z firmy Hinkley czerpali inspirację dla jego kształtu ze starożytnego symbolu szczęścia. Model ten dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych wykończenia –stary mosiądz, czarny, oraz biały/ polerowany nikiel.
