Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Kinkiety » Kinkiet Paulson – 4 źródła światła
Kinkiet Paulson – 4 źródła światła
1795 zł
| Waga | 8 kg |
|---|---|
| Wysokość (cm) | 73.7 |
| Szerokość (cm) | 12.1 |
| Głębokość (cm) | 14.4 |
| Wykończenie | Chrom |
| Klasa energetyczna | A++ – A |
| Napięcie | 220-240 V |
| Temperatura barwowa LED | 3000 K |
| Ilość lumenów | 320 Lm |
| Oprawka | G9 |
| Maksymalna moc | 3.5 W |
| Materiał wykonania | Stal |
| Wymiary opakowania | 22 x 42 x 86 cm |
| Klasa IP | IP44 |
Na stanie
SKU:
FE-PAULSON-W4
Opis
Kolekcja lamp łazienkowych Paulson posiada piękną, inspirowaną stylem retro sylwetkę, która została wzbogacona o nowoczesne akcenty. Elementy wykończone w kolorze polerowanego chromu podtrzymują szklane klosze wykonane z rzędów pojedynczych szklanych prętów, które delikatnie rozpraszają światło.
Wszystkie oprawy oświetleniowe Paulson posiadają stopień ochrony IP44, za sprawą którego świetnie sprawdzą się również w łazienkach.
