Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Kinkiety » Kinkiet Huguenot Lake – 1 źródło światła
Kinkiet Huguenot Lake – 1 źródło światła
550 zł
| Waga | 1,9 kg |
|---|---|
| Wysokość (cm) | 24.8 |
| Szerokość (cm) | 13.3 |
| Głębokość (cm) | 15.2 |
| Wykończenie | Polerowany chrom |
| Klasa energetyczna | A++ – A |
| Napięcie | 220-240 V |
| Temperatura barwowa LED | 3000 K |
| Ilość lumenów | 320 Lm |
| Oprawka | G9 |
| Maksymalna moc | 3.5 W |
| Materiał wykonania | Stal miękka, Szkło |
| Wymiary opakowania | 32,5 x 24 x 21 cm |
| Klasa IP | IP44 |
Na stanie
SKU:
FE-HUGOLAKE1BATH
Opis
Projekt kinkietów łazienkowych Huguenot Lake to współczesna interpretacja wczesnego stylu kolonialnego. Oprawy te świetnie sprawdzą się przede wszystkim doświetlając lustra.
Kinkiety te dostępne są w trzech rozmiarach.
Kinkiety Huguenot Lake, jak wszystkie łazienkowe oprawy oświetleniowe, posiadają stopień ochrony IP44, więc świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach, gdzie istnieje ryzyko kontaktu z wilgocią.
