O nas

Marka MARINA MAISON Home & Living powstała, by udostępnić wszystkim entuzjastom pięknych wnętrz meble i dodatki w stylu Hamptons, Modern Classic i New York Vintage.

W pracowni Marina Maison tworzymy autorskie meble szyte na miarę potrzeb każdego Klienta. Meble są dostosowywane do konkretnego domu pod względem formy, wymiaru i wybarwienia. Wykonujemy je ze szlachetnych materiałów z dbałością o każdy szczegół. Z ogromną chęcią pomagamy naszym klientom w doborze mebli i dodatków, tak aby stworzyć dom idealny dla jego właścicieli. Tworzymy również projekty mebli, które dopiero po akceptacji inwestorów trafiają do realizacji. Do dyspozycji mamy ogromną kolekcję tkanin i detali ozdobnych, co daje nam ogromne pole do działania. 

Kolekcja mebli uzupełniona jest pięknymi poduszkami i dodatkami dekoracyjnymi, które są nieodzownym elementem każdego stylowego wnętrza, nadając mu indywidualnego charakteru.

Chcąc rozwijać markę Marina Maison dążymy do proponowania  Państwu  coraz większej ilości pięknych,  a przede wszystkim niepowtarzalnych mebli i dodatków marek z całego świata. Każdego roku odwiedzany liczne targi branżowe głównie w USA i we Francji, by wyszukiwać wyjątkowe przedmioty, które będą dla Państwa dostępne w sklepie Marina Maison Home & Living. 

Oprócz autorskich kolekcji, proponujemy Państwu pełny asortyment poniższych marek: 

https://www.eichholtz.com/

https://rivieramaison.com/

https://www.lenebjerre.com/

https://www.richmondinteriors.nl/


Zapraszam do Świata MARINA MAISON.

Założycielka i kreatorka marki Marina Maison

Stopka
Autorskie projekty mebli na indywidualne zamówienie.
Zapraszamy do współpracy projektantów wnętrz.