Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy Wiszące » Żyrandol pionowy Fontaine w postarzanym żelazie z lnianymi kloszami
Duży żyrandol Bonnington w polerowanym niklu z kryształem
32283 zł Pierwotna cena wynosiła: 32283 zł.25826 złAktualna cena wynosi: 25826 zł.
Żyrandol pionowy Fontaine w złoconym gipsie z lnianymi kloszami
9220 zł Pierwotna cena wynosiła: 9220 zł.7376 złAktualna cena wynosi: 7376 zł.
Żyrandol pionowy Fontaine w postarzanym żelazie z lnianymi kloszami
9220 zł Pierwotna cena wynosiła: 9220 zł.7376 złAktualna cena wynosi: 7376 zł.
| Waga | 10,43 kg |
|---|---|
| Wykończenie | Postarzane żelazo |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor | czarny |
| Wysokość | 114.9cm |
| Szerokość | 87cm |
| Gniazdo | 8 – E14 Świecznikowy |
| Kształt żarówki | T |
| klasa ochrony IP | IP20 klasa I |
SKU:
ARN 5204AI-L-EU
Opis
Fontaine od AERIN upiększa estetykę mid-century nowoczesnym charakterem. Rzeźbiona metalowa konstrukcja w postarzanym żelazie czy złoconym gipsie wzbogaca mniejsze przestrzenie, podczas gdy większe elementy kolekcji dodają stylowy akcent jadalni czy salonom. Stożkowe lniane klosze zapewniają czyste linie i ciepłe oświetlenie każdej przestrzeni, czy to z kinkietu czy żyrandola. IP20 Klasa I
