Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy Wiszące » Żyrandol pierścieniowy Connery 40″ w brązie
Żyrandol pierścieniowy Connery 40" w antycznym patynowanym mosiądzu
20751 zł Pierwotna cena wynosiła: 20751 zł.16601 złAktualna cena wynosi: 16601 zł.
Mała latarnia Darlana Small 45,8H cm w postarzanym żelazie
2856 zł Pierwotna cena wynosiła: 2856 zł.2285 złAktualna cena wynosi: 2285 zł.
Żyrandol pierścieniowy Connery 40″ w brązie
20751 zł Pierwotna cena wynosiła: 20751 zł.16601 złAktualna cena wynosi: 16601 zł.
| Waga | 20,41 kg |
|---|---|
| Wykończenie | Brąz |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor | czarny |
| Wysokość | 50.8cm – 304.8cm |
| Wysokość oprawy | 11.4cm |
| Szerokość | 101.6cm |
| Gniazdo | Dedykowane LED |
| Uwagi | Wysokość nieregulowana po instalacji |
| klasa ochrony IP | IP20 klasa I |
SKU:
CHC 1616BZ-EU
Opis
Wszechstronna gama prezentująca elegancki minimalizm, seria Chapman & Myers Connery wnosi klasyczne elementy architektoniczne do nowoczesnego oświetlenia. Dostępne zarówno jako plafony jak i żyrandole, projekty prezentują charakterystyczny metalowy pierścień, wykończony na górnych i dolnych krawędziach, oświetlony światłem LED odbijającym się od wewnętrznej powierzchni. Współczesne i przypominające biżuterię, te elementy nadadzą wyrafinowany akcent domom, od salonów i jadalni po kuchnie, sypialnie i wejścia. IP20 Klasa I
