Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy Wiszące » Żyrandol Nye – 6 źródeł światła – Klasyczny pewter
Żyrandol Nye – 6 źródeł światła – Klasyczny pewter
2546 zł
| Waga | 10 kg |
|---|---|
| Wysokość | 27cm |
| Średnica | 71,1 cm |
| Wykończenie | Klasyczny pewter |
| Napięcie | 220-240 V |
| Oprawka | E14 |
| Maksymalna moc | 40W |
| Materiał wykonania | Stal, Szkło |
| Wymiary opakowania | 77,5 x 68,5 x 27,6 |
| Minimalna długość zwisu | 371 |
| Maksymalna długość zwisu | 1237 |
Na stanie
SKU:
QN-NYE6-CLP
Opis
Kolekcja lamp wewnętrznych Nye czerpie inspiracje ze wzornictwa charakterystycznego dla połowy ubiegłego wieku. Geometryczna rama została zaakcentowana cylindrycznymi kloszami z przezroczystego szkła. Dzięki temu idealnie sprawdzi się w aranżacjach w stylu nowoczesnym lub przejściowym. Modele z tej serii dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych – szczotkowany naturalny mosiądz lub klasyczny pewter.
