Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy Wiszące » Żyrandol Loras – 5 źródeł światła
Żyrandol Loras – 5 źródeł światła
3675 zł
| Waga | 9,5 kg |
|---|---|
| Wysokość | 66 cm |
| Średnica | 72,7 cm |
| Wykończenie | Chrom |
| Napięcie | 220-240 V |
| Oprawka | E27 |
| Maksymalna moc | 60W |
| Materiał wykonania | Stal, Szkło z bąbelkami powietrza |
| Wymiary opakowania | 67,3 x 67,3 x 25,4 |
| Średnica/ szerokość i długość panelu sufitowego | Ø127 |
| Minimalna długość zwisu | 757 |
| Maksymalna długość zwisu | 2324 |
Na stanie
SKU:
QN-LORAS5
Opis
Choć lampy z kolekcji Loras są zainspirowane dawnym wzornictwem przemysłowym, to posiadają mocno uwspółcześniony design, który w połączeniu z wykończeniem w polerowanym chromie sprawia, że wspaniale odnajdą się we wnętrzach w stylu przejściowym lub nowoczesnym. Zamontowane na okrągłej, geometrycznej ramie retro klosze ze szkła z drobnymi bąbelkami powietrza dodają tym oprawom szczypty nostalgicznego uroku. Na kolekcję Loras składają się trzy żyrandole, pojedyncza lampa wisząca oraz kinkiet.
