Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy Wiszące » Żyrandol Jacqueline w ręcznie patynowanym mosiądzu antycznym z białym akrylem
Żyrandol Jacqueline w ręcznie patynowanym mosiądzu antycznym z przezroczystym szkłem
9681 zł Pierwotna cena wynosiła: 9681 zł.7745 złAktualna cena wynosi: 7745 zł.
Żyrandol dwupiętrowy Jacqueline w ręcznie patynowanym mosiądzu antycznym z przezroczystym szkłem
16600 zł Pierwotna cena wynosiła: 16600 zł.13280 złAktualna cena wynosi: 13280 zł.
Żyrandol Jacqueline w ręcznie patynowanym mosiądzu antycznym z białym akrylem
9681 zł Pierwotna cena wynosiła: 9681 zł.7745 złAktualna cena wynosi: 7745 zł.
| Waga | 11,79 kg |
|---|---|
| Wykończenie | Ręcznie patynowany mosiądz antyczny |
| Styl | Tradycyjny |
| Kolor | złoty |
| Wysokość | 88.9cm |
| Szerokość | 48.3cm |
| Gniazdo | 4 – E14 Świecznikowy |
| Kształt żarówki | B |
| klasa ochrony IP | IP20 klasa I |
SKU:
ARN 5102HAB-WG-EU
Opis
Jacqueline od AERIN oferuje nietradycyjne opcje oświetlenia, które łączą styl lat 20. z nowoczesną prostotą. Unikalne elementy prezentują kaskadowe koraliki, które elegancko drapują się z ramy w ręcznie szlifowanym antycznym mosiądzu lub srebrnych płatkach. Wyśmienity wykrój jest dostępny w nieprzezroczystych lub przezroczystych szklanych koralikach, dodając pożądany dramatyczny charakter, aby wzbogacić każdą sypialnię, salon czy jadalnię migotliwym wyrafinowaniem. IP20 Klasa I
