Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Żyrandol Brianna – 9 źródeł światła – Polerowany nikiel
Żyrandol Brianna – 9 źródeł światła – Polerowany nikiel
4950 zł Pierwotna cena wynosiła: 4950 zł.3960 złAktualna cena wynosi: 3960 zł.
| Waga | 10 kg |
|---|---|
| Wysokość | 64,5 cm |
| Średnica | 76 cm |
| Minimalna długość zwisu | 83,7 cm |
| Maksymalna długość zwisu | 205,7 cm |
| Wykończenie | Polerowany nikiel |
| Klasa energetyczna | A++ – E |
| Napięcie | 220-240 V |
| Oprawka | E14 |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Materiał wykonania | Stal |
| Wymiary opakowania | 86,36 x 86,36 x 51,44 cm |
Na stanie
SKU:
FE-BRIANNA9-PN
Opis
Klasyczna sylwetka lamp z rodziny Brianna w połączeniu z ich minimalistycznym designem sprawia, że te eleganckie oprawy idealnie sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych aranżacjach.
Kolekcja ta dostępna jest w dwóch wykończeniach – w klasycznym, oksydowanym mosiądzu lub bardziej współczesnym, polerowanym niklu.
