Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy Wiszące » Żyrandol Bonnington w ręcznie patynowanym mosiądzu antycznym z kryształem
Żyrandol dwupiętrowy Jacqueline w ręcznie patynowanym mosiądzu antycznym z białym akrylem
16600 zł Pierwotna cena wynosiła: 16600 zł.13280 złAktualna cena wynosi: 13280 zł.
Żyrandol Bonnington w polerowanym niklu z kryształem
23058 zł Pierwotna cena wynosiła: 23058 zł.18446 złAktualna cena wynosi: 18446 zł.
Żyrandol Bonnington w ręcznie patynowanym mosiądzu antycznym z kryształem
23058 zł Pierwotna cena wynosiła: 23058 zł.18446 złAktualna cena wynosi: 18446 zł.
| Waga | 27,21 kg |
|---|---|
| Wykończenie | Ręcznie patynowany mosiądz antyczny |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor | złoty |
| Wysokość | 38.8cm |
| Szerokość | 61.6cm |
| Gniazdo | 12 – E14 Świecznikowy |
| Kształt żarówki | B |
| klasa ochrony IP | IP20 klasa I |
SKU:
ARN 5124HAB-CG-EU
Opis
Bonnington od AERIN prezentuje wydłużone kryształy, które zapewniają zarówno blask jak i styl. Inspirowany projektem nowoczesnym mid-century, Bonnington jest oszałamiającym dodatkiem do każdego domu. Czy zawieszony na stylizowanym łańcuchu czy zdobiący ścianę, różne rozmiary i metalowe wykończenia mogą wnieść poczucie uroczystości do mniejszych i średnich pomieszczeń, jak również korytarzy. Charakterystyczne ręcznie szlifowane kryształy są uderzające w swoim układzie i upiększą każdą przestrzeń ponadczasowym glamourem. IP20 Klasa I
