Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Zestaw akcesoriów Garden Zone Spennymoor
Zestaw akcesoriów Garden Zone Spennymoor
305 zł
Zestaw akcesoriów Garden Zone
| Waga | 1,71 kg |
|---|---|
| Rodzina | Spennymoor |
| Typ produktu | Lampa punktowa |
| Wymiary opakowania | 19 x 17 x 28 cm |
| Waga netto | 1,7 |
| Waga brutto | 1,71 |
| Marka | Garden Zone |
| Wysokość oprawy | 90 mm (Kołek: 210 mm) |
| Kolor lamp zewnętrznych | Aluminium anodowane |
| Maksymalna moc | 6 x 0,1 |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Napięcie | 12 V |
| Źródło zasilania | Niskie napięcie |
| Klasa IP | IP54 |
SKU:
GZCC-SPENNYMOOR-3S
Opis
System Garden Zone Collect & Connect to nieskomplikowany i bezpieczny w użyciu system oświetleniowy do stosowania na zewnątrz. Charakteryzuje się możliwością łączenia ze sobą nawet 12 opraw w odległości do 30 metrów. Oferuje szeroki wybór opraw, co pozwala dostosować oświetlenie do różnych wymagań krajobrazowych. Oprawy systemu są objęte 5-letnią gwarancją od wad konstrukcyjnych, a moduły LED mają gwarancję na okres 2 lat.
