Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Visual Comfort » Wysoki prostokątny kinkiet łazienkowy Covet w brązie
Wysoki prostokątny kinkiet łazienkowy Covet w antycznym patynowanym mosiądzu
4146 zł Pierwotna cena wynosiła: 4146 zł.3317 złAktualna cena wynosi: 3317 zł.
Wysoki prostokątny kinkiet łazienkowy Covet w polerowanym niklu
4146 zł Pierwotna cena wynosiła: 4146 zł.3317 złAktualna cena wynosi: 3317 zł.
Wysoki prostokątny kinkiet łazienkowy Covet w brązie
4146 zł Pierwotna cena wynosiła: 4146 zł.3317 złAktualna cena wynosi: 3317 zł.
| Waga | 5,44 kg |
|---|---|
| Wykończenie | Brąz |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor | czarny |
| Wysokość | 40.7cm |
| Szerokość | 10.8cm |
| Głębokość | 10.2cm |
| Gniazdo | E14 Świecznikowy |
| Kształt żarówki | LED B |
| Uwagi | Wymaga mniejszej skrzynki przyłączowej |
| klasa ochrony IP | IP20 klasa I |
SKU:
KW 2112BZ-ALB-EU
Opis
Seria Covet Kelly Wearstler celebruje naturalne piękno alabastru i jego subtelne wariacje w kolorze. Akcentowane metalowymi oprawami typu prong w różnorodnych wykończeniach, organiczne rzeźbione alabastrowe plafony, kinkiety, żyrandole i lampy wiszące ucieleśniają łatwe wyrafinowanie. Minimalistyczne formy dodadzą poetycki akcent wszystkim wnętrzom, włączając gamę elementów zaprojektowanych specjalnie dla eleganckich łazienek. IP20 Klasa I
