Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy Wiszące » Wielki żyrandol Talia w polerowanym srebrnym wykończeniu z przezroczystym szkłem wirowanym
Duży żyrandol Talia ze złoceniem i przezroczystym szkle wirowanym
12449 zł Pierwotna cena wynosiła: 12449 zł.9959 złAktualna cena wynosi: 9959 zł.
Wielki żyrandol Talia ze złoceniem z przezroczystym szkłem wirowanym
20751 zł Pierwotna cena wynosiła: 20751 zł.16601 złAktualna cena wynosi: 16601 zł.
Wielki żyrandol Talia w polerowanym srebrnym wykończeniu z przezroczystym szkłem wirowanym
20751 zł Pierwotna cena wynosiła: 20751 zł.16601 złAktualna cena wynosi: 16601 zł.
| Waga | 44,9 kg |
|---|---|
| Wykończenie | Polerowane srebrne wykończenie |
| Styl | Swobodny |
| Kolor | srebrny |
| Wysokość | 90.2cm |
| Szerokość | 95.9cm |
| Gniazdo | 12 – E14 Świecznikowy |
| Kształt żarówki | LED B |
| klasa ochrony IP | IP20 klasa I |
SKU:
JN 5113BSL-CG-EU
Opis
Artystyczne szkło wywyższa serię Talia od Julie Neill dla nowego ujęcia prostej oprawy szklanej kuli. Światło mieni się przez wielokrotne zakręcone szklane kule przymocowane do metalowych koszyków, tworząc kapryśny akcent. Dostępna w gamie rozmiarów i konfiguracji, seria Talia dodaje dynamiczną mieszankę migotącego szkła, zaokrąglonych form i jasnych metali każdemu wnętrzu. Wybierz żyrandol do wejść i jadalni, plafony czy kinkiety ścienne do przestrzeni mieszkalnych czy sypialni, i dodaj zabawny, kobiecy akcent każdej przestrzeni. IP20 Klasa I
