Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy Wiszące » Wielki żyrandol Brenta w brązie z białym szkłem
Wielki żyrandol Brenta w brązie z białym szkłem
39201 zł
| Waga | 32,65 kg |
|---|---|
| Wykończenie | Brąz |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor | czarny |
| Wysokość oprawy | 81.3cm |
| Szerokość | 137.2cm |
| Gniazdo | Dedykowane LED |
| Uwagi | Dostępna wysokość niestandardowa |
| klasa ochrony IP | IP20 klasa I |
SKU:
ARN 5472BZ-CG-EU
Opis
Brenta od AERIN oferuje nowatorski projekt oświetlenia funkcjonalnego. Wydłużone cylindryczne klosze – w pojedynczych, podwójnych czy grupowych formacjach – oświetlają różnorodne wnętrza, od łazienek po salony. Światło można skupić według potrzeb przez pionowe czy poziome umieszczenie wsporników lub punkty artykulacji w większości elementów, czyniąc Brenta zarówno wyrafinowanym jak i wszechstronnym. IP20 Klasa I
