Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Średnia latarnia wisząca Redding Station – 1 źródło światła – Ciemnobrązowa
Średnia latarnia wisząca Redding Station – 1 źródło światła – Ciemnobrązowa
793 zł
Średnia latarnia wisząca – 1 źródło światła
| Waga | 4 kg |
|---|---|
| Rodzina | Redding Station |
| Typ produktu | Latarnia wisząca |
| Wymiary opakowania | 42,5 x 42 x 41 cm |
| Waga netto | 3,6 |
| Waga brutto | 4 |
| Marka | Feiss |
| Wysokość oprawy | 276 mm |
| Szerokość | |
| Kolor lamp zewnętrznych | Ciemnobrązowe |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
FE-REDDING8-M-RB
Opis
Kolekcja lamp zewnętrznych Redding Station to ponadczasowe oświetlenie emanujące niepowtarzalnym urokiem, które pięknie udekoruje przestrzeń zewnętrzną. Konstrukcja z aluminium w połączeniu z efektem pryzmatycznego szkła gwarantuje trwałość, jednocześnie rzucając ciepłe, zapraszające światło.
