Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Średnia latarnia naścienna Marblehead – 1 źródło światła – Biała
Średnia latarnia naścienna Marblehead – 1 źródło światła – Biała
819 zł
Średnia latarnia naścienna – 1 źródło światła
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| Rodzina | Marblehead |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 45 x 31 x 31,5 cm |
| Waga netto | 2,7 |
| Waga brutto | 3 |
| Marka | Quoizel |
| Wysokość oprawy | 342 mm |
| Szerokość | |
| Kolor lamp zewnętrznych | Białe |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
QZ-MARBLEHEAD-M-WHT
Opis
Kolekcja lamp zewnętrznych Marblehead została wykonana z odpornego na warunki atmosferyczne kompozytu, co sprawia, że świetnie sprawdzi się w różnych warunkach pogodowych. Charakteryzujące się delikatnymi dekoracyjnymi łukami i kloszami ze szkła z bąbelkami powietrza, te oprawy zewnętrzne dodają subtelnego, rustykalnego uroku otoczeniu. Dostępne są dwa warianty wykończenia: brąz palladiański i biały. Wszystkie produkty z tej serii posiadają stopień ochrony IP44 i objęte są 5-letnią gwarancją antykorozyjną. To eleganckie oświetlenie zewnętrzne może stanowić piękny element dekoracyjny przestrzeni wokół domu.
