Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Średnia latarnia naścienna Livingston – 2 źródła światła
Średnia latarnia naścienna Livingston – 2 źródła światła
1274 zł
Średnia latarnia naścienna – 2 źródła światła
| Waga | 2,32 kg |
|---|---|
| Rodzina | Livingston |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 42 x 37 x 25,5 cm |
| Waga netto | 2,09 |
| Waga brutto | 2,32 |
| Marka | Quoizel |
| Wysokość oprawy | 356 mm |
| Szerokość | |
| Kolor lamp zewnętrznych | Imperialny brąz |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 40 W |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
QZ-LIVINGSTON2-M
Opis
Kolekcja lamp zewnętrznych Livingston czerpie inspirację ze stylu nadmorskiego. Oprawy te zostały wykonane z odpornego na warunki atmosferyczne kompozytu, który świetnie sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych. Wszystkie produkty z tej serii objęte są 5-letnią gwarancją antykorozyjną, a także posiadają stopień ochronności IP44, co potwierdza ich odporność na warunki zewnętrzne.
