Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Średnia latarnia naścienna LED Eames
Średnia latarnia naścienna LED Eames
1103 zł
Średnia latarnia naścienna LED
| Waga | 2,35 kg |
|---|---|
| Barwa światła | |
| Rodzina | Eames |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 48,5 x 18,5 x 22 cm |
| Waga netto | 1,90 |
| Waga brutto | 2,35 |
| Marka | Quoizel |
| Wysokość oprawy | 366 mm |
| Szerokość | |
| Kolor lamp zewnętrznych | Czarne |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 10 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe do sterownika/modułu LED |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
QN-EAMES-LED-M-EK
Opis
Kolekcja naściennych latarni ogrodowych Eames została wykonana z aluminium i wykończona eleganckim, matowym kolorem czarnym. Proste i nowoczesne wzornictwo doskonale współgra z zintegrowaną technologią LED, co sprawia, że ta oprawa znakomicie komponuje się w współczesnych aranżacjach. Kinkiety ogrodowe z serii Eames charakteryzują się stopniem ochronności IP44 i są objęte solidną 3-letnią gwarancją antykorozyjną.
