Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Średnia latarnia naścienna Cotswold Lane – 2 źródła światła
Średnia latarnia naścienna Cotswold Lane – 2 źródła światła
1084 zł
Średnia latarnia naścienna – 2 źródła światła
| Waga | 3,5 kg |
|---|---|
| Rodzina | Cotswold Lane |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 42 x 31,5 x 20 cm |
| Waga netto | 3,15 |
| Waga brutto | 3,5 |
| Marka | Feiss |
| Wysokość oprawy | 406 mm |
| Szerokość | |
| Kolor lamp zewnętrznych | Czarne |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
FE-COTSLN7-BK
Opis
Kolekcja lamp zewnętrznych Cotswold Lane czerpie inspirację z klasycznej estetyki latarni gazowych. Wszystkie produkty z tej serii objęte są 3-letnią gwarancją antykorozyjną.
