Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Średnia latarnia naścienna Carlson – 2 źródła świata
Średnia latarnia naścienna Carlson – 2 źródła świata
1137 zł
Średnia latarnia naścienna – 2 źródła światła
| Waga | 2,75 kg |
|---|---|
| Rodzina | Carlson |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 28 x 20,5 x 44 cm |
| Waga netto | 2,3 |
| Waga brutto | 2,75 |
| Marka | Kichler |
| Wysokość oprawy | 372 mm |
| Szerokość | |
| Kolor lamp zewnętrznych | Ciemnobrązowe |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 40 W |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
KL-CARLSON-M-RZ
Opis
Carlson to zewnętrzne oprawy utrzymane w stylu klasycznych amerykańskich latarni. Lampy Carlson wykończone są w kolorze ciemnobrązowym i posiadają otwierane drzwiczki, które ułatwiają wymianę żarówek.
