Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Średnia latarnia naścienna Cape Cod – 1 źródło światła
Średnia latarnia naścienna Cape Cod – 1 źródło światła
458 zł
Średnia latarnia naścienna – 1 źródło światła
| Waga | 2,5 kg |
|---|---|
| Rodzina | Cape Cod |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 34 x 31 x 36 cm |
| Waga netto | 2,25 |
| Waga brutto | 2,5 |
| Marka | Hinkley |
| Wysokość oprawy | 457 mm |
| Szerokość | |
| Kolor lamp zewnętrznych | Brązowa sjena palona |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 100 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP23 |
SKU:
HK-CAPECOD2-M
Opis
Kolekcja lamp zewnętrznych Cape Cod czerpie inspirację z klasycznego stylu Nowej Anglii. Solidna konstrukcja wykonana z mosiądzu w połączeniu z przeźroczystym szkłem bąbelkowym nadaje lampom urok vintage. Wszystkie oprawy posiadają stopień ochronności IP44, co sprawia, że są odpowiednie do zastosowania na zewnątrz, zapewniając ochronę przed warunkami atmosferycznymi.
