Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Średnia latarnia naścienna Bay Shore – 1 źródło światła
Średnia latarnia naścienna Bay Shore – 1 źródło światła
2030 zł
Średnia latarnia naścienna – 1 źródło światła
| Waga | 1,7 kg |
|---|---|
| Rodzina | Bay Shore |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 26 x 24 x 34,5 cm |
| Waga netto | 1,53 |
| Waga brutto | 1,7 |
| Marka | Kichler |
| Wysokość oprawy | 393 mm |
| Szerokość | |
| Kolor lamp zewnętrznych | Polerowany mosiądz |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
KL-BAY-SHORE1-M
Opis
Kinkiety zewnętrzne z kolekcji Bay Shore wzięły swoją inspirację z klasycznego wzornictwa latarni. Cała seria produktów gwarantuje nie tylko estetykę, ale także trwałość, będąc objętą imponującą 5-letnią gwarancją antykorozyjną. Ponadto, wszystkie oprawy posiadają solidny stopień ochronności IP44, co zapewnia bezpieczne i niezawodne oświetlenie na zewnątrz.
