Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Średnia latarnia naścienna Baltimore – 1 źródło światła
Średnia latarnia naścienna Baltimore – 1 źródło światła
1290 zł
Średnia latarnia naścienna – 1 źródło światła
| Waga | 3,2 kg |
|---|---|
| Rodzina | Baltimore |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 27 x 23 x 55 cm |
| Waga netto | 2,88 |
| Waga brutto | 3,2 |
| Marka | Elstead Lighting |
| Wysokość oprawy | 550 mm |
| Szerokość | |
| Kolor lamp zewnętrznych | Postarzany brąz |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
BT1-M
Opis
Lampy zewnętrzne z kolekcji Baltimore wyróżniają się inspiracją tradycyjnym wzornictwem, co doskonale ilustrują dekoracyjne detale w formie liści. Ich wyjątkowe wykończenie w kolorze starego brązu harmonijnie współgra z dmuchanym szkłem o subtelnym odcieniu bursztynowym. Oprawy te nie tylko nadają przestrzeni zewnętrznej elegancji, ale także stanowią estetyczny element dekoracyjny. Modele z tej kolekcji posiadają IP23 lub IP44, co potwierdza ich trwałość i odporność na warunki atmosferyczne.
