Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Średnia latarnia naścienna Allenbury – 1 źródło światła
Średnia latarnia naścienna Allenbury – 1 źródło światła
978 zł
Średnia latarnia naścienna – 1 źródło światła
| Waga | 2,56 kg |
|---|---|
| Rodzina | Allenbury |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 49 x 39 x 28 cm |
| Waga netto | 1,31 |
| Waga brutto | 2,56 |
| Marka | Kichler |
| Wysokość oprawy | 331 mm |
| Szerokość | |
| Kolor lamp zewnętrznych | Teksturowana czerń |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 40 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
KL-ALLENBURY2-M-BKT
Opis
Oprawy zewnętrzne Allenbury są utrzymane w klasycznym nadbrzeżnym stylu. Wykonane z najwyższej jakości materiałów lampy gwarantują odporność nawet na najtrudniejsze warunki pogodowe.
