Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Średnia latarnia cokołowa Tangier – 1 źródło światła
Średnia latarnia cokołowa Tangier – 1 źródło światła
1031 zł
Średnia latarnia cokołowa – 1 źródło światła
| Waga | 2,9 kg |
|---|---|
| Rodzina | Tangier |
| Typ produktu | Latarnia cokołowa |
| Wymiary opakowania | 43 x 26 x 26 cm |
| Waga netto | 2,61 |
| Waga brutto | 2,9 |
| Marka | Kichler |
| Wysokość oprawy | 457 mm |
| Szerokość | |
| Kolor lamp zewnętrznych | Stary brąz |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
KL-TANGIER3-M
Opis
Klasyczna kolekcja lamp zewnętrznych Tangier utrzymana jest w stylu opraw oświetleniowych, które dawniej zdobiły ulice miast. Tradycyjny kształt oraz wykorzystanie szkła z bąbelkami powietrza i stonowanego, ciemnego wykończenia sprawiają, że modele z tej serii łączą w sobie prostotę i elegancję. Wszystkie produkty z tej serii są objęte 3-letnią gwarancją antykorozyjną, co potwierdza ich solidność i trwałość w warunkach zewnętrznych. Dodatkowo, wszystkie oprawy posiadają stopień ochrony IP44, co gwarantuje skuteczną ochronę przed wilgocią.
