Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Średnia latarnia cokołowa Philadelphia – 1 źródło światła
Średnia latarnia cokołowa Philadelphia – 1 źródło światła
962 zł
Średnia latarnia cokołowa – 1 źródło światła
| Waga | 2,25 kg |
|---|---|
| Rodzina | Philadelphia |
| Typ produktu | Latarnia cokołowa |
| Wymiary opakowania | 42 x 42 x 44 cm |
| Waga netto | 2,03 |
| Waga brutto | 2,25 |
| Marka | Elstead Lighting |
| Wysokość oprawy | 540 mm |
| Szerokość | |
| Kolor lamp zewnętrznych | Stary brąz |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
PH3-M-OB
Opis
Kolekcja Philadelphia to lampy zewnętrzne inspirowane tradycyjnym wzornictwem, co jest widoczne w dekoracyjnych detalach w formie liści. Wykończenie w kolorze starego brązu doskonale współgra z dmuchanym szkłem o subtelnym odcieniu bursztynu. Produkty z tej serii objęte są 5-letnią gwarancją antykorozyjną, co świadczy o ich trwałości nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Modele z kolekcji Philadelphia posiadają stopień ochronności IP44, co sprawia, że są odpowiednie do użytku na zewnątrz, zapewniając nie tylko funkcjonalność, ale także estetykę w przestrzeniach zewnętrznych.
