Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy Wiszące » Średnia lampa wisząca Halo ze złoceniem
Średnia lampa wisząca Halo w polerowanym srebrnym wykończeniu
6914 zł Pierwotna cena wynosiła: 6914 zł.5531 złAktualna cena wynosi: 5531 zł.
Średnia lampa wisząca Halo w matowej bieli
6914 zł Pierwotna cena wynosiła: 6914 zł.5531 złAktualna cena wynosi: 5531 zł.
Średnia lampa wisząca Halo ze złoceniem
6914 zł Pierwotna cena wynosiła: 6914 zł.5531 złAktualna cena wynosi: 5531 zł.
| Waga | 15,87 kg |
|---|---|
| Wykończenie | Złocenie |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor | złoty |
| Wysokość | 63.5cm – 411.5cm |
| Wysokość oprawy | 26.7cm |
| Szerokość | 70cm |
| Gniazdo | 3 – E27 Bezkluczykowy |
| Kształt żarówki | A |
| Uwagi | Wysokość nieregulowana po instalacji |
| klasa ochrony IP | IP20 klasa I |
SKU:
BBL 5090G-EU
Opis
Halo od Barbara Barry łączy modernizm czystych linii ze starroświatowym artystizmem. Miękkie, eleganckie krzywe przywołują współczesne uczucie, które jest sprytne w swojej prostocie i czyni je doskonałym wyborem oświetlenia dla każdego pomieszczenia wnętrza. Unikalne projekty Halo tworzą ambientny blask, który emanuje z oświetlania i kształtowania otaczającej przestrzeni. IP20 Klasa I
