Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy Stołowe / Biurkowe » Średnia lampa kominkowa Beaumont w kolorze białym z lnianym kloszem
Średnia lampa kominkowa Beaumont ze złoceniem z lnianym kloszem
2763 zł Pierwotna cena wynosiła: 2763 zł.2210 złAktualna cena wynosi: 2210 zł.
Lampa stołowa Culloden w kremowym krakelowaniu z lnianym kloszem
2763 zł Pierwotna cena wynosiła: 2763 zł.2210 złAktualna cena wynosi: 2210 zł.
Średnia lampa kominkowa Beaumont w kolorze białym z lnianym kloszem
2763 zł Pierwotna cena wynosiła: 2763 zł.2210 złAktualna cena wynosi: 2210 zł.
| Waga | 4,99 kg |
|---|---|
| Wykończenie | Matowa biel |
| Styl | Swobodny |
| Kolor | biały |
| Wysokość | 76.2cm |
| Szerokość | 25.4cm |
| Podstawa | Okrągła 17,8cm |
| Gniazdo | E27 Bezkluczykowy z przełącznikiem liniowym |
| Kształt żarówki | A |
| klasa ochrony IP | IP20 klasa II |
SKU:
ARN 3301WHT-L-EU
Opis
Beaumont od AERIN na nowo definiuje znajomą sylwetkę współczesnymi detalami. Kinkiety, lampy podłogowe i kominkowe wyróżniają się warstwami przypominającymi płatki, które dodają organiczny akcent otwartym przestrzeniom takim jak biblioteki czy salony. Pełne lniane klosze zapewniają obfite, wyrafinowane oświetlenie.
