Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy Wiszące » Średni żyrandol Hampton w polerowanym srebrnym wykończeniu
Duży plafon Arabelle ze złoceniem z matowym akrylem
3916 zł Pierwotna cena wynosiła: 3916 zł.3133 złAktualna cena wynosi: 3133 zł.
Średni żyrandol Hampton ze złoceniem
6453 zł Pierwotna cena wynosiła: 6453 zł.5162 złAktualna cena wynosi: 5162 zł.
Średni żyrandol Hampton w polerowanym srebrnym wykończeniu
6453 zł Pierwotna cena wynosiła: 6453 zł.5162 złAktualna cena wynosi: 5162 zł.
| Waga | 11,34 kg |
|---|---|
| Wykończenie | Polerowane srebrne wykończenie |
| Styl | Swobodny |
| Kolor | srebrny |
| Wysokość oprawy | 26.7cm |
| Szerokość | 64.8cm |
| Gniazdo | 6 – E14 Świecznikowy |
| Kształt żarówki | B |
| klasa ochrony IP | IP20 klasa I |
SKU:
ARN 5011BSL-EU
Opis
Seria Hampton od AERIN tworzy efekt oświetlenia od wewnątrz, gdy światło przepływa przez rzeźbione metalowe liście. Najnowocześniejszy projekt i tradycyjne rzemiosło tworzą łatwą elegancję i organiczny styl. Prezentując skomplikowaną, miskową sylwetkę, Hampton wnosi dotyk natury i miękkie światło do części dziennych i jadalnych, i równie dobrze sprawdza się w sypialniach i łazienkach. IP20 Klasa I
