Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy Wiszące » Średni żyrandol Hampton w kolorze białym gipsowym
Średni żyrandol Hampton ze złoceniem
6453 zł Pierwotna cena wynosiła: 6453 zł.5162 złAktualna cena wynosi: 5162 zł.
Żyrandol Jacqueline w ręcznie patynowanym mosiądzu antycznym z przezroczystym szkłem
9681 zł Pierwotna cena wynosiła: 9681 zł.7745 złAktualna cena wynosi: 7745 zł.
Średni żyrandol Hampton w kolorze białym gipsowym
6453 zł Pierwotna cena wynosiła: 6453 zł.5162 złAktualna cena wynosi: 5162 zł.
| Waga | 11,34 kg |
|---|---|
| Wykończenie | Biały gipsowy |
| Styl | Swobodny |
| Kolor | biały |
| Wysokość oprawy | 26.7cm |
| Szerokość | 64.8cm |
| Gniazdo | 6 – E14 Świecznikowy |
| Kształt żarówki | B |
| klasa ochrony IP | IP20 klasa I |
SKU:
ARN 5011PW-EU
Opis
Seria Hampton od AERIN tworzy efekt oświetlenia od wewnątrz, gdy światło przepływa przez rzeźbione metalowe liście. Najnowocześniejszy projekt i tradycyjne rzemiosło tworzą łatwą elegancję i organiczny styl. Prezentując skomplikowaną, miskową sylwetkę, Hampton wnosi dotyk natury i miękkie światło do części dziennych i jadalnych, i równie dobrze sprawdza się w sypialniach i łazienkach. IP20 Klasa I
