Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Visual Comfort » Średni kinkiet łazienkowy Rousseau w brązie z trawionym kryształem
Średni kinkiet łazienkowy Rousseau w antycznym patynowanym mosiądzu z trawionym kryształem
4146 zł Pierwotna cena wynosiła: 4146 zł.3317 złAktualna cena wynosi: 3317 zł.
Średni kinkiet łazienkowy Rousseau w polerowanym niklu z trawionym kryształem
4146 zł Pierwotna cena wynosiła: 4146 zł.3317 złAktualna cena wynosi: 3317 zł.
Średni kinkiet łazienkowy Rousseau w brązie z trawionym kryształem
4146 zł Pierwotna cena wynosiła: 4146 zł.3317 złAktualna cena wynosi: 3317 zł.
| Waga | 3,17 kg |
|---|---|
| Wykończenie | Brąz |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor | czarny |
| Wysokość | 55.9cm |
| Szerokość | 10.8cm |
| Głębokość | 7cm |
| Gniazdo | Dedykowane LED |
| klasa ochrony IP | IP20 klasa II |
SKU:
KW 2282BZ-EC-EU
Opis
Prezentując minimalistyczne sylwetki z nowoczesnymi detalami projektowymi, charakterystyczna seria Rousseau Kelly Wearstler oferuje wszechstronną gamę oświetlenia, włączając kinkiety, lampy wiszące i żyrandole. Różnorodność metalowych wykończeń łączy się z wytrawionym kryształem, ziarnistym czy przezroczystym szkłem, aby stworzyć wyrafinowane kombinacje, które oświetlają nowoczesne wnętrza. IP20 Klasa II
