Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Visual Comfort » Średni kinkiet Brock w miękkim mosiądzu z przezroczystym falistym szkłem
Średni kinkiet Brock w polerowanym niklu z przezroczystym falistym szkłem
4146 zł Pierwotna cena wynosiła: 4146 zł.3317 złAktualna cena wynosi: 3317 zł.
Duża latarnia liniowa Presidio w ręcznie patynowanym mosiądzu antycznym z przezroczystym szkłem
13833 zł Pierwotna cena wynosiła: 13833 zł.11066 złAktualna cena wynosi: 11066 zł.
Średni kinkiet Brock w miękkim mosiądzu z przezroczystym falistym szkłem
4146 zł Pierwotna cena wynosiła: 4146 zł.3317 złAktualna cena wynosi: 3317 zł.
| Waga | 2,72 kg |
|---|---|
| Wykończenie | Miękki mosiądz z przezroczystym falistym szkłem |
| Styl | Swobodny |
| Kolor | złoty |
| Wysokość | 35.6cm |
| Szerokość | 5.7cm |
| Głębokość | 7.6cm |
| Gniazdo | Dedykowane LED |
| Uwagi | Wymaga mniejszej skrzynki przyłączowej |
| klasa ochrony IP | IP20 klasa I |
SKU:
S 2340SB/CWG-EU
