Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Słupek ogrodowy Klampenborg – 1 źródło światła – Czarny
Słupek ogrodowy Klampenborg – 1 źródło światła – Czarny
1322 zł
Słupek ogrodowy – 1 źródło światła
| Waga | 3,45 kg |
|---|---|
| Rodzina | Klampenborg |
| Typ produktu | Słupek ogrodowy |
| Wymiary opakowania | 31,5 x 24,5 x 90 cm |
| Waga netto | 2,28 |
| Waga brutto | 3,45 |
| Marka | Elstead Lighting |
| Wysokość oprawy | 1018 mm |
| Szerokość | |
| Kolor lamp zewnętrznych | Czarne |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
KLAMPENBORG-BOL-BK
Opis
Kolekcja lamp zewnętrznych Klampenborg czerpie inspirację ze stylu skandynawskiego Wszystkie produkty z tej serii objęte są 15-letnią gwarancją antykorozyjną. Oprawy zewnętrzne Klampenborg mają stopień ochronności IP44.
