Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Przenośna latarnia z głośnikiem Bluetooth – wtyczka UK – Teksturowana czerń
Przenośna latarnia z głośnikiem Bluetooth – wtyczka UK – Teksturowana czerń
507 zł
Przenośna latarnia z głośnikiem Bluetooth – wtyczka UK
| Waga | 4,49 kg |
|---|---|
| Barwa światła | |
| Rodzina | Lyndon |
| Typ produktu | Latarnia Bluetooth |
| Wymiary opakowania | 29 x 30 x 60 cm |
| Waga netto | 4,04 |
| Waga brutto | 4,49 |
| Marka | Kichler |
| Wysokość oprawy | 484 mm |
| Szerokość | |
| Kolor lamp zewnętrznych | Teksturowana czerń |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 3 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
KL-LYNDON-BT-A-BK
Opis
Kolekcja lamp zewnętrznych Lyndon łączy w sobie prosty, opływowy design z naciskiem na tradycyjne detale. Wszystkie produkty z tej serii są objęte 3-letnią gwarancją antykorozyjną, co świadczy o ich solidnym wykonaniu i trwałości. Dodatkowo, wszystkie oprawy posiadają stopień ochronności IP44, co potwierdza ich odporność na warunki atmosferyczne, sprawiając, że są idealnym wyborem do oświetlenia zewnętrznego.
