Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Przenośna latarnia z głośnikiem Bluetooth South Hope – wtyczka UK
Przenośna latarnia z głośnikiem Bluetooth South Hope – wtyczka UK
507 zł
Przenośna latarnia z głośnikiem Bluetooth – wtyczka UK
| Waga | 4,53 kg |
|---|---|
| Barwa światła | |
| Rodzina | South Hope |
| Typ produktu | Latarnia Bluetooth |
| Wymiary opakowania | 29 x 30 x 60 cm |
| Waga netto | 4,08 |
| Waga brutto | 4,53 |
| Marka | Kichler |
| Wysokość oprawy | 474 mm |
| Szerokość | |
| Kolor lamp zewnętrznych | Ciemnobrązowe |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 3 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
KL-SOUTH-HOPE-BT-A-OZ
Opis
Kolekcja lamp zewnętrznych South Hope doskonale sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach ogrodów. Wszystkie produkty z tej serii są objęte 3-letnią gwarancją antykorozyjną, co potwierdza ich solidność i trwałość w warunkach zewnętrznych. Dodatkowo, wszystkie oprawy posiadają stopień ochrony IP44, co gwarantuje ochronę przed wilgocią i warunkami atmosferycznymi. Kolekcja South Hope to harmonijne połączenie funkcjonalności i estetyki, nadające ogrodowi wyjątkowy charakter.
