Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Plafony » Półplafon Old Park – 2 źródła światła – Polerowany nikiel
Półplafon Old Park – 2 źródła światła – Polerowany nikiel
965 zł
| Waga | 2,9 kg |
|---|---|
| Wysokość (cm) | 23 |
| Szerokość (cm) | 32 |
| Wykończenie | Polerowany nikiel |
| Klasa energetyczna | A++ – E |
| Napięcie | 220-240 V |
| Oprawka | E27 |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Materiał wykonania | Lity mosiądz, Szkło |
| Wymiary opakowania | 40 x 40 x 21 cm |
| Średnica/ szerokość i długość panelu sufitowego | 120 |
Na stanie
SKU:
OLD-PARK-PN
Opis
Kolekcja półplafonów Old Park urzeka dekoracyjnymi ramami z litego mosiądzu i eleganckimi szybkami z ozdobnie przyciętego szkła.
Te klasyczne oprawy dostępne są w trzech różnych wykończeniach – polerowanym niklu oraz starym lub polerowanym mosiądzu i wspaniale sprawdzą się w niższych wnętrzach utrzymanych w stylu tradycyjnym albo przejściowym.
Półplafony Old Park najlepiej prezentują się z dekoracyjnymi, przejrzystymi żarówkami w stylu vintage.
