Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Plafony » Plafon Somerset – 1 źródło światła – Przezroczyste szkło – Szczotkowany nikiel
Plafon Somerset – 1 źródło światła – Przezroczyste szkło – Szczotkowany nikiel
1185 zł
| Waga | 1,6 kg |
|---|---|
| Wysokość | 31,8 cm |
| Średnica | 28,2 cn |
| Wykończenie | Szczotkowany nikiel |
| Napięcie | 220-240 V |
| Oprawka | E27 |
| Maksymalna moc | 60W |
| Materiał wykonania | Stal, Szkło z bąbelkami powietrza |
| Wymiary opakowania | 33,5 x 32 x 45,5 |
Na stanie
SKU:
QN-SOMERSET-F-C-BN
Opis
Szykowna i elegancka kolekcja lamp wewnętrznych Somerset emanuje cichym wyrafinowaniem. Subtelnie łącząc klasyczną formę z nowoczesnym wykończeniem, świetnie sprawdzi się we wnętrzach retro. Oprawy z tej serii dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych – czarny, szczotkowany nikiel oraz stary mosiądz. Ponadto, klosze lamp Somerset mogą być przejrzyste lub wykonane z trawionego szkła opalowego.
