Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Plafony » Plafon Rachel mały w naturalnym mosiądzu z białym szkłem
Plafon Rachel mały w naturalnym mosiądzu z białym szkłem
2994 zł
| Waga | 5,9 kg |
|---|---|
| Wykończenie | Naturalny mosiądz |
| Styl | Tradycyjny |
| Kolor | złoty |
| Wysokość | 10.8cm |
| Szerokość | 34.3cm |
| Gniazdo | 2 – E14 Świecznikowy |
| Kształt żarówki | B |
| klasa ochrony IP | IP20 klasa I |
SKU:
AH 4029NB-WG-EU
