Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Plafon Newbury – 3 źródła światła – Lakierowany polerowany mosiądz
Plafon Newbury – 3 źródła światła – Lakierowany polerowany mosiądz
1322 zł
Plafon – 3 źródła światła
| Waga | 3,26 kg |
|---|---|
| Rodzina | Newbury |
| Typ produktu | Plafon |
| Wymiary opakowania | 42 x 42 x 23 cm |
| Waga netto | 2,93 |
| Waga brutto | 3,26 |
| Marka | Quoizel |
| Wysokość oprawy | 190 mm |
| Szerokość | |
| Kolor lamp zewnętrznych | Lakierowany polerowany mosiądz |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
QZ-NEWBURY-F-PB
Opis
Kolekcja lamp zewnętrznych Newbury czerpie inspirację z klasycznego wzornictwa. Jednak ten wszechstronny projekt idealnie pasuje do większości stylów architektonicznych. Wszystkie oprawy posiadają stopień ochronności IP44, co sprawia, że są one idealnym dodatkiem do oświetlenia zewnętrznego, łącząc elegancję z funkcjonalnością. To klasyczne, a zarazem uniwersalne lampy, które mogą podkreślić wyjątkowy charakter każdej przestrzeni zewnętrznej.
