Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Plafon Lighthouse – 2 źródła światła – Teksturowana czerń
Plafon Lighthouse – 2 źródła światła – Teksturowana czerń
1190 zł
Plafon – 2 źródła światła
| Waga | 2,975 kg |
|---|---|
| Rodzina | Lighthouse |
| Typ produktu | Plafon |
| Wymiary opakowania | 31,8 x 31,8 x 19,1 cm |
| Waga netto | 2,3 |
| Waga brutto | 2,975 |
| Marka | Feiss |
| Wysokość oprawy | 146 mm |
| Szerokość | |
| Kolor lamp zewnętrznych | Teksturowana czerń |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 40 W |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
FE-LIGHTHOUSE-F-BLK
Opis
Kolekcja oświetlenia zewnętrznego Lighthouse firmy Feiss czerpie inspirację ze stylu nadmorskiego. Potrójnie powlekane i malowane proszkowo lakiery zapewniają lampom odporność na warunki atmosferyczne oraz trwałe piękno. Wszystkie produkty z tej serii objęte są 3-letnią gwarancją antykorozyjną i posiadają stopień ochrony IP44.
