Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Plafon Holborn – 2 źródła światła – Szczotkowany mosiądz
Plafon Holborn – 2 źródła światła – Szczotkowany mosiądz
2147 zł
Plafon – 2 źródła światła
| Waga | 6,9 kg |
|---|---|
| Rodzina | Holborn |
| Typ produktu | Plafon |
| Wymiary opakowania | 43 x 37 x 28,5 cm |
| Waga netto | 5,8 |
| Waga brutto | 6,9 |
| Marka | Elstead Lighting |
| Wysokość oprawy | 165 mm |
| Szerokość | |
| Kolor lamp zewnętrznych | Szczotkowany mosiądz |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
HOLBORN-F-BB
Opis
Lampa Holborn to klasyczny plafon z eleganckim wykończeniem o klasie wodoszczelności IP44, co czyni go odpowiednim do zastosowania na zewnątrz. Wykonany z litego mosiądzu, plafon prezentuje się solidnie i stylowo. Jego głównym elementem są piękne szklane klosze wykonane z klarownego szkła, które otaczają umieszczone wewnątrz żarówki. Ze względu na swoje właściwości wodoszczelne, lampa Holborn doskonale sprawdzi się na werandzie, tarasie lub w innych przestrzeniach zewnętrznych, gdzie może dostarczyć nie tylko funkcjonalnego oświetlenia, ale także dodatkowej klasy i estetyki.
