Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy łazienkowe » Plafon Hadrian – 1 źródło światła – Przezroczyste szkło – Chrom
Plafon Hadrian – 1 źródło światła – Przezroczyste szkło – Chrom
1099 zł
| Waga | 1,53 kg |
|---|---|
| Wysokość | 18,5cm |
| Średnica | 19,6 cm |
| Wykończenie | Chrom |
| Napięcie | 220-240 V |
| Oprawka | E27 |
| Maksymalna moc | 60W |
| Materiał wykonania | Stal, Szkło |
| Wymiary opakowania | 26 x 26 x 25,5 |
| Klasa IP | IP44 |
| Średnica/ szerokość i długość panelu sufitowego | Ø196 |
Na stanie
SKU:
QN-HADRIAN-MINI-F-CM-CLEAR
Opis
Na kolekcję Hadrian składają się gustowne plafony w stylu retro, które za sprawą swojej minimalistycznej formy sprawdzą się świetnie w różnorodnych pomieszczeniach i aranżacjach. Oprawy dostępne są w dwóch rozmiarach i czterech wariantach wykończenia – szczotkowanym brązie, chromie, antycznym niklu i olejowanym brązie. Klosze plafonów Hadrian mogą być przejrzyste lub wykonane z trawionego szkła opalowego.
