Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Plafony » Plafon Basil mały w polerowanym niklu z przezroczystymi prętami szklanymi i matowym szkłem
Plafon Basil mały w naturalnym mosiądzu z matowym szkłem
2994 zł Pierwotna cena wynosiła: 2994 zł.2395 złAktualna cena wynosi: 2395 zł.
Plafon Basil mały w polerowanym niklu z matowym szkłem
2994 zł Pierwotna cena wynosiła: 2994 zł.2395 złAktualna cena wynosi: 2395 zł.
Plafon Basil mały w polerowanym niklu z przezroczystymi prętami szklanymi i matowym szkłem
3685 zł Pierwotna cena wynosiła: 3685 zł.2948 złAktualna cena wynosi: 2948 zł.
| Waga | 3,63 kg |
|---|---|
| Wykończenie | Polerowany nikiel z przezroczystym szkłem |
| Styl | Tradycyjny |
| Kolor | srebrny |
| Wysokość | 14cm |
| Szerokość | 28.6cm |
| Gniazdo | 2 – E14 Świecznikowy |
| Kształt żarówki | B |
| klasa ochrony IP | IP20 klasa I |
SKU:
AH 4014PN/CG-FG-EU
