Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Kinkiety » Obrazówka Alton – Wbudowana taśma LED – Czarna
Obrazówka Alton – Wbudowana taśma LED – Czarna
875 zł
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 205 × 388 × 161 cm |
| Wysokość (cm) | 16.1 |
| Szerokość (cm) | 38.8 |
| Głębokość (cm) | 20.5 |
| Wykończenie | Czarne |
| Klasa energetyczna | A++ – A |
| Napięcie | 220-240 V |
| Temperatura barwowa LED | 3000 K |
| Ilość lumenów | 318 Lm |
| Oprawka | Wbudowany LED |
| Maksymalna moc | 4.6 W |
| Materiał wykonania | Stal miękka |
| Wymiary opakowania | 44,5 x 25,4 x 15,9 cm |
Na stanie
SKU:
ALTON-PL-S-BLK
Opis
Ledowe galeryjki Alton to kolekcja opraw oświetleniowych o uniwersalnym designie, który będzie pasował do wnętrz w każdym stylu.
Dzięki regulacji kąta padania światła oprawy te pozwalają na wydobycie ze zdjęć i dzieł sztuki tego, co najlepsze.
Seria ta dostępna jest w dwóch rozmiarach oraz w szerokiej gamie zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych wykończeń.
