Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Mini latarnia Darlana 35,6H cm w polerowanym niklu
Mini latarnia Darlana 35,6H cm w złoconym żelazie
2130 zł Pierwotna cena wynosiła: 2130 zł.1705 złAktualna cena wynosi: 1705 zł.
Duża latarnia Darlana 86,4H cm w postarzanym żelazie
5530 zł Pierwotna cena wynosiła: 5530 zł.4424 złAktualna cena wynosi: 4424 zł.
Mini latarnia Darlana 35,6H cm w polerowanym niklu
2390 zł Pierwotna cena wynosiła: 2390 zł.1911 złAktualna cena wynosi: 1911 zł.
| Waga | 4,08 kg |
|---|---|
| Wykończenie | Polerowany nikiel |
| Styl | Swobodny |
| Kolor | srebrny |
| Wysokość | 35.6cm |
| Szerokość | 24.8cm |
| Gniazdo | 3 – E14 Bezkluczykowy |
| Kształt żarówki | B |
| klasa ochrony IP | IP20 klasa I |
SKU:
CHC 2175PN-EU
Opis
Seria Darlana od Chapman & Myers wprowadza klasyczne proporcje w równowagę. Otwarta stalowa rama z lekko przesuniętymi narożnikami i charakterystycznym trójkątnym górnym detalem pętli łączy tradycyjne z minimalistycznym i dodaje wyrafinowania klasycznej formie latarni. Geometryczne kształty dodają nowoczesnej struktury nie przytłaczając bardziej casualowych wnętrz. Od pojedynczych latarni, po duże, piętrowe żyrandole, seria Darlana tworzy punkt centralny na zewnątrz, w wejściach, nad wyspami kuchennymi i w jadalni czy salonach. IP20 Klasa I
