Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy Wiszące » Mały żyrandol Talia w polerowanym srebrnym wykończeniu i przezroczystym szkle wirowanym
Plafon Talia 38" ze złoceniem i przezroczystym szkle wirowanym
9220 zł Pierwotna cena wynosiła: 9220 zł.7376 złAktualna cena wynosi: 7376 zł.
Mały żyrandol Talia ze złoceniem i przezroczystym szkle wirowanym
7375 zł Pierwotna cena wynosiła: 7375 zł.5900 złAktualna cena wynosi: 5900 zł.
Mały żyrandol Talia w polerowanym srebrnym wykończeniu i przezroczystym szkle wirowanym
7375 zł Pierwotna cena wynosiła: 7375 zł.5900 złAktualna cena wynosi: 5900 zł.
| Waga | 15,42 kg |
|---|---|
| Wykończenie | Polerowane srebrne wykończenie z przezroczystym szkłem wirowanym |
| Styl | Swobodny |
| Kolor | srebrny |
| Wysokość | 45.1cm |
| Szerokość | 61cm |
| Gniazdo | 3 – E14 Świecznikowy |
| Kształt żarówki | LED B |
| klasa ochrony IP | IP20 klasa I |
SKU:
JN 5110BSL/CG-EU
Opis
Artystyczne szkło wywyższa serię Talia od Julie Neill dla nowego ujęcia prostej oprawy szklanej kuli. Światło mieni się przez wielokrotne zakręcone szklane kule przymocowane do metalowych koszyków, tworząc kapryśny akcent. Dostępna w gamie rozmiarów i konfiguracji, seria Talia dodaje dynamiczną mieszankę migotącego szkła, zaokrąglonych form i jasnych metali każdemu wnętrzu. Wybierz żyrandol do wejść i jadalni, plafony czy kinkiety ścienne do przestrzeni mieszkalnych czy sypialni, i dodaj zabawny, kobiecy akcent każdej przestrzeni. IP20 Klasa I
