Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Mały słupek ogrodowy Sandbanks – 1 źródło światła – Stal nierdzewna
Mały słupek ogrodowy Sandbanks – 1 źródło światła – Stal nierdzewna
1549 zł
Mały słupek ogrodowy – 1 źródło światła
| Waga | 1,55 kg |
|---|---|
| Rodzina | Sandbanks |
| Typ produktu | Słupek ogrodowy |
| Wymiary opakowania | 12 x 12 x 30 cm |
| Waga netto | 1,4 |
| Waga brutto | 1,55 |
| Marka | Garden Zone |
| Wysokość oprawy | 240 mm |
| Szerokość | |
| Kolor lamp zewnętrznych | Stal nierdzewna |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 40 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
GZ-SANDBANKS-MB
Opis
Lampy ogrodowe Sandbanks to designerskie oprawy oświetleniowe, których kształt został zainspirowany pachołkami cumowniczymi. Stal nierdzewna jako materiał konstrukcyjny gwarantuje trwałość, a inspiracja pachołkami cumowniczymi dodaje unikalnego elementu stylistycznego.
